Güncel Gündem Sektörden

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN GEEMİSANDER’E ZİYARET!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Hasan Suver ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir İl Müdürü Ömer Albayrak Aliağa Gemi Sanayicileri Derneğine (GEMİSANDER) ziyarette bulundu. GEMİSANDER Başkanı Kamil Önal konuklarını..

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN GEEMİSANDER’E ZİYARET!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Hasan Suver ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir İl Müdürü Ömer Albayrak Aliağa Gemi Sanayicileri Derneğine (GEMİSANDER) ziyarette bulundu.

GEMİSANDER Başkanı Kamil Önal konuklarını dernekteki makamında ağırladı. Önal misafirlerine sektörün sorunlarını aktardı. Önal’ı ilgiyle dinleyen Suver ve Albayrak aktarılan sorunlara ilişkin notlar alarak çözümlerine ilişkin gerekli girişimleri yapacakları ifadesinde bulundular.

Başkan Önal ziyaret bitiminde misafirlerine hediye takdiminde bulunduktan sonra, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL