Güncel Gündem Sektörden

ALİAĞA DTO’DAN EĞİTİME DESTEK!

İMEAK DTO Aliağa Şubesi, Aliağa 80.yıl Çamlık İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerinin daha iyi ve sağlıklı bir şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri için  bilgisayar, yazıcı, temizlik ve dezenfektan malzemesi ile okulun boya tadilatı için..

ALİAĞA DTO’DAN EĞİTİME DESTEK!
İMEAK DTO Aliağa Şubesi, Aliağa 80.yıl Çamlık İlkokulu/Ortaokulu öğrencilerinin daha iyi ve sağlıklı bir şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri için  bilgisayar, yazıcı, temizlik ve dezenfektan malzemesi ile okulun boya tadilatı için gerekli malzeme desteğinde bulundu.
İMEAK DTO Aliağa Şubesi ve şube yönetim kurulu üyelerinin destekleri ile temin edilen malzemeler okul müdürü Ahmet Zeki Ege, müdür yardımcıları Leman Kahraman ve Derya Uçar Dal’a teslim edildi.
İMEAK DTO Aliağa Şubesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür eden okul heyeti, İMEAK DTO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım ve Şube Müdürü Orçun Tuncer’e plaket takdim etti.
Özgür GÜN/DENİZCİHABER

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL