Güncel Gündem

ULUSAL MAVİ BAYRAK ÖDÜL TÖRENİ AYVALIK’TA

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin dünyaca ünlü plajları mavi bayrak ile marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. “2021 Ulusal Bayrak Töreni” bu yıl Ayvalık’ta gerçekleştirilecek. Ayvalık Belediyesi’nin işletme ve iştirakleri arasında yer..

ULUSAL MAVİ BAYRAK ÖDÜL TÖRENİ AYVALIK’TA

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin dünyaca ünlü plajları mavi bayrak ile marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. “2021 Ulusal Bayrak Töreni” bu yıl Ayvalık’ta gerçekleştirilecek.

Ayvalık Belediyesi’nin işletme ve iştirakleri arasında yer alan; Cunda Arka Deniz, Altınova Kum Adası, Paşa Limanı, Kapri ve Duba plajlarına bu yıl da mavi bayrak çekilecek.

Ayvalık Belediyesi’nin ev sahipliğinde mavi bayraklı Paşa Limanı tesislerinde düzenlenecek olan törende “En iyi çevre bilinçlendirme ödülleri ve teşekkür plaketleri de verilecek, göndere mavi bayrak çekilecek.

6 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek olan törende Belediye işletmesindeki beş plaja birden mavi bayrak almanın onurunu yaşadıklarını belirten Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “İlçemizde birden çok yer mavi bayrak alabiliyor, Balıkesir’de en çok mavi bayrağa sahip olan ilçe Ayvalık’tır. Bu konuda çok şanslıyız ama sorumluluklarımız daha da artıyor” dedi.

 

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.
Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL