Gündem

Muğla’da Sahil ve Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Yapıldı

“Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla Çökertme Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe, Milas ve Bodrum belediyelerinin ekipleri, dalgıçlar ve Bodrum Tepecik Demir Topal Ortaokulu öğrencileriyle öğretmenler katıldı. Temizlik çalışması öncesi Milas Yörük..

Muğla’da Sahil ve Deniz Dibi Temizliği Etkinliği Yapıldı

“Denize En Çok Mavi Yakışır” sloganıyla Çökertme Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe, Milas ve Bodrum belediyelerinin ekipleri, dalgıçlar ve Bodrum Tepecik Demir Topal Ortaokulu öğrencileriyle öğretmenler katıldı.

Temizlik çalışması öncesi Milas Yörük Obaları Kültür Derneği ekibince, Çökertme Sahili’nde halk oyunları gösterisi sunuldu.

Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ateş, deniz ve sahillerin temiz tutulması için farkındalık oluşturmak amacıyla Bodrum Belediyesi ile ortak çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Katılımcılar yaklaşık 2 saat süren etkinlikte sahildeki çöpleri topladı. Dalgıçlar ise deniz dibinden lastik, metal, plastik, cam, şemsiye ve balık ağı gibi atıkları çıkardı.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL