Güncel Gündem

FYİK’TE BAŞKAN REŞİT ÇINARLI GÜVEN TAZELEDİ

İzmir’in Foça İlçesi’nde faaliyetlerini sürdüren Foça Yelken İhtisas Kulübü(FYİK)’nün olağan genel kurulu 5 Mart 2023 Pazar Günü yapıldı. Yönetim ve denetim kurulları ile Kulüp Komodoru’nun da belirlendiği genel kurulda Başkan..

FYİK’TE BAŞKAN REŞİT ÇINARLI GÜVEN TAZELEDİ

İzmir’in Foça İlçesi’nde faaliyetlerini sürdüren Foça Yelken İhtisas Kulübü(FYİK)’nün olağan genel kurulu 5 Mart 2023 Pazar Günü yapıldı. Yönetim ve denetim kurulları ile Kulüp Komodoru’nun da belirlendiği genel kurulda Başkan Reşit Çınarlı yeni dönem için güven tazeledi.

Foça Atatürk Mahallesi’ndeki kulüp binasında gerçekleştirilen toplantıya 53 üye katıldı. Geçmiş dönem faaliyetlerinin sunumuyla başlayan genel kurulda  üyeler yeni spor yasası hakkında detaylı olarak bilgilendirildi. Faaliyet ve denetim raporları okunarak ibra edildi. Yeni dönem faaliyetleri ve bütçesi  tartışılarak kabul edildi.

Yeni dönem için başkan, yönetim ve denetim  ve kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.  Reşit Çınarlı, Hakan Barçın, Habibe Şener, Egemen Başyiğit ve Levent Salucu Yönetim Kurulu, Cenk Eraslan, Ahmet Koyuncu ve Tuğrul Taşkıngenç ,Denetim Kurulu üyeleri olarak belirlenirken, kulüp komodoru Arkun Baykal oldu.

HEDEFİMİZ YURTDIŞI KAMP VE YARIŞMALAR

Başkan Reşit Çınarlı; FYİK formasının yanısıra,yetiştirerek Türkiye’nin büyük kulüplerine transfer olan  ve milli takımlara seçilen sporcularıyla uluslararası şampiyonalar ve olimpiyatlarda ülkemizin bayrağını dalgalandıran bir kulüp olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Reşit Çınarlı; “Bundan sonraki süreçte yol haritamız belli. Tesislerimizin kapasitesini arttırarak daha fazla yelken sporcusu yetiştireceğiz. Sporcu ve antrenörlerimizin yurtdışı kamplarına  ve uluslararası yarışmalara katılması konularına  ağırlık vereceğiz. Hedefimiz çocuklarımıza yelken sporunu sevdirirken uluslararası başarılara da imza atmak, yeni Deniz ve Ateş Çınar’lar, Berkay Abay’ları Türk sporuna armağan etmektir.” Dedi.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL