Güncel Gündem

Aliağa’da Denizcilik ve Zekâ Oyunları Sınıfı açıldı

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Şimşekler Genel Kumanyacılık A.Ş.’nin katkılarıyla “Denizi bilen, denizi seven ve denizle iç içe olan bir toplum”  oluşturmak amacıyla Şehit Bülent Yanpala İlkokulu’nda Denizcilik..

Aliağa’da Denizcilik ve Zekâ Oyunları Sınıfı açıldı

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Şimşekler Genel Kumanyacılık A.Ş.’nin katkılarıyla “Denizi bilen, denizi seven ve denizle iç içe olan bir toplum”  oluşturmak amacıyla Şehit Bülent Yanpala İlkokulu’nda Denizcilik ve Zekâ Oyunları Sınıfı açıldı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi hizmet binasına komşu olan Şehit Bülent Yanpala İlkokulu’nda İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Şimşekler Genel Kumanyacılık A.Ş.’nin katkılarıyla Denizcilik ve Zekâ Oyunları Sınıfı açıldı. Sınıfın açılış töreni Aliağa Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Akgöz, Okul Müdürü Vahittin Karakoç, sınıf öğretmenleri, okul aile birliği ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Renkli anların yaşandığı açılış töreninde katılımcılar sınıf hakkında bilgilendirilirken, Başkan Adem Şimşek öğrencilerle birlikte zaman geçirdi.

Denizi bilen, denizi seven ve denizle iç içe olan bir toplum oluşturmak amacıyla İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi ve Şimşekler Kumanyacılık olarak Aliağalı öğrencilere Denizcilik ve Zekâ Oyunları Sınıfı hazırladıklarını söyleyen  Başkan Adem Şimşek,  “Aliağa’daki tüm öğrencilerin faydalanabileceği bu sınıfımız öğrencilere denizciliği sevdirmek, sunumlar yapılarak bilgiler verilmesi, öğrenmeyi kolaylaştıran, çözüm üreten, çok yönlü düşünme yeteneğini geliştirme gibi etkinliklerin yanı sıra eğlenerek zeka gelişimlerine katkıda bulunacak. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza denizciliği sevdirmek ve eğitimlerine katkıda bulunmak adına bu sınıfın hazırlanışında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.                          Haber: Özgür GÜN

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL