Güncel Gündem

Sanmar, Fransa’nın Bayonne limanına kompakt liman römorkörü teslim ediyor

Sanmar, Fransa’daki yeni müşterisi CCI Bayonne Pays Basque’a filosundan GÖKSU V isimli kompakt römorkörü teslim etti. Robert Allan Ltd’nin RAscal 1500 ASD dizaynı GÖKSU V, 14,95 m uzunluğunda, 8,30 m..

Sanmar, Fransa’nın Bayonne limanına kompakt liman römorkörü teslim ediyor

Sanmar, Fransa’daki yeni müşterisi CCI Bayonne Pays Basque’a filosundan GÖKSU V isimli kompakt römorkörü teslim etti.

Robert Allan Ltd’nin RAscal 1500 ASD dizaynı GÖKSU V, 14,95 m uzunluğunda, 8,30 m genişliğinde ve 3 m su çekimine sahip olup 16 ton çeki gücüne ve 10 knot hıza ulaşabilmektedir. Köprü üstünün altında bulunan tünel sayesinde gerektiğinde baş vinç ile kıçtan operasyon yapma kabiliyetine sahiptir.

Bayonne Limanı’na teslim edilmek üzere  İstanbul Haydarpaşa limanından heavy-lift gemiye yüklenen GÖKSU V’in Nisan ayının ilk haftalarında yeni çalışacağı limana teslim edilmesi bekleniyor.

Sanmar Tersaneleri Ticaret Direktörü Rüçhan Çıvgın, “GÖKSU V, CCI Bayonne Pays Basque gibi müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir römorkör serisinin parçasıdır. Kompakt ve sağlam olmasının yanı sıra iyi bir manevra kabiliyetine sahiptir. Geniş römorkör yelpazemizin bir kez daha bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi bizi memnun ediyor.” dedi.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL