Güncel Gündem

Midilli Limanı’nda Yunan Başbakanı sürprizi

Jalemtur sahibi, turizmci, Ayvalık Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası Meclis üyesi Ali Jale, Midilli Limanı’nda tatlı bir süprizle karşılaştı. Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis ile tanışma ve kısa süreli de olsa..

Midilli Limanı’nda Yunan Başbakanı sürprizi
Jalemtur sahibi, turizmci, Ayvalık Belediyesi ve Deniz Ticaret Odası Meclis üyesi Ali Jale, Midilli Limanı’nda tatlı bir süprizle karşılaştı.
Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis ile tanışma ve kısa süreli de olsa sohbet etme fırsatı bulan Ali Jale, “Çok içten ve samimi bu sohbet ve karşılama için teşekkür ederiz. Kendisinin de belirttiği gibi biz hep iki ülke arasında dostluk köprüleri kurmaya çalıştık ve bundan sonra da çalışacağız” dedi.
Ayvalık-Midilli arasındaki bağı güçlendirerek halklar arasında bir nevi iyi niyet elçisi olacaklarını dile getiren Ali Jale, “Çünkü biz Venizelos’un Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterdiği Atatürk’ün dediği gibi ‘Yurtta Sulh Cihanda Sulh’ ilkesini benimsemiş insanlarız” diye duygularını dile getirdi.

 

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL