Güncel Gündem

Metin Düzgit, ICS Başkan Yardımcılığına seçildi

İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Metin Düzgit, Uluslararası Deniz Ticaret Odası (ICS) Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Uluslararası Deniz Ticaret Odası’nın (International Chamber of Shipping-ICS) Yönetim Kurulu ve Yıllık Genel..

Metin Düzgit, ICS Başkan Yardımcılığına seçildi
İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Metin Düzgit, Uluslararası Deniz Ticaret Odası (ICS) Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

Uluslararası Deniz Ticaret Odası’nın (International Chamber of Shipping-ICS) Yönetim Kurulu ve Yıllık Genel Kurul Toplantısı 14 Haziran’da Kanada’nın Montreal kentinde yapıldı. Toplantıya İMEAK Deniz Ticaret Odası’nı temsilen Meclis Üyesi Metin Düzgit katıldı. Metin Düzgit, Emanuele Grimaldi başkanlığındaki yönetim kurulunda başkan yardımcısı olarak görev almak üzere seçildi. Yaklaşık 40 ülkeden üyelerin yer aldığı, dünya deniz ticaret filosunun yüzde 80’inden fazlasını temsil eden uluslararası kuruluşun merkezi Londra’da bulunuyor.

ICS, Birleşmiş Milletler teşkilatı olan Uluslararası Denizcilik Örgütü’nde (IMO) danışma organı olarak görev yapıyor.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL