Güncel Gündem

Yat Tekstilinde Lider Marka “Charee Laurene”

“İnsan, keşfetmek, öteye varmak, yeniye açılmak özleyişiyle ceviz kabuğu kadar bir tekneye biner, iki buçuk arşın bez barçasıyla göklerin rüzgârını çalar da, elâlemin muhakkak “ölümdür, deliliktir” diye bağrışıp ayak diremelerine..

Yat Tekstilinde Lider Marka “Charee Laurene”

“İnsan, keşfetmek, öteye varmak, yeniye açılmak özleyişiyle ceviz kabuğu kadar bir tekneye biner, iki buçuk arşın bez barçasıyla göklerin rüzgârını çalar da, elâlemin muhakkak “ölümdür, deliliktir” diye bağrışıp ayak diremelerine kulak asmadan açılır gider ve yenidünyalar, yeni âlemler bulur.” (Halikarnas Balıkçısı, 2008, s 52)
Charee Laurene Yacht Textile & interior desing olarak, minimal tasarımlarımızla denizin sadeliğini hiç bozmadan, maviye kıyısı olan hayatlarınızı tasarlamak için, 12 yıllık tekstil deneyimini ve 14 yıllık deniz tecrübesini bir araya getirerek 2020 yılında İstanbul’da küçük bir atölye ile yola çıktık.
Yıllardır binlerce tekstilciye iş yaparak en iyi ürünü, yüzlerce deniz tutkunu ile çalışarak denizin zarafetini öğrendik.
Şimdi; en iyisini, en modernini, moda olanını her sene daha güzel renkleri trendleri takip ederek denizlerimizi yerli tekstil kalitesiyle renklendirmek için İstanbul, İzmir, Ankara’daki atölyelerimizle ve mağazamızla hizmet veriyoruz.

Neredeyiz?
Aslında biz her yerdeyiz, siz neredeyseniz biz hizmet olarak oradayız.
Fakat mağazamızı görmek ürünlerimize dokunmak, hissetmek isterseniz Marmaris’te Netsel Marina’nın hemen yanındayız. Sarıana Mah. 20. Sokak 16 numarada sokağın en güzel mağazası olarak bizi bulabilirsiniz.

Geldiğimizde neler bulabiliriz?
Biz bir dizayn firmasıyız, bünyemizde teknenizin yaşam alanına dair her şeyi bizden bulabilir veya bizlerle planlayarak sahip olmanızı sağlayabiliriz. Siz hayal edin, biz kumaşa aktaralım, siz hayal edin biz mobilyanızı şekillendirelim.
Her şeyi bir kenara bırakıp mağazamıza adım attığınızda da nevresimler, peştemaller, rengârenk kırlentler, özel kalite havlular, amerikan servisler, peçete ve peçete yüzükleri, özel ölçü yatak seçenekleri, porselen veya kırılmaz tabak, bardak, çatal bıçaklar, kadehler, kupalar, halat aksesuarlar, suplalar, bardakaltlıkları, sepetler, mobilyalar, masalar, sandalyeler, şezlonglar, sehpalar ve daha birçok şeyi bulabilirsiniz.

Tasarımcı mı yoksa mağazacı mısınız?
Biz Charee Laurene olarak her ikisiyiz. Bünyemizdeki kumaş çeşitliliği, mobilya, döşeme, yatak üretim ustalığı sayesinde tasarımcı; kapıdan taleplerle girip elinde poşetlerle çıkan her müşteri içinde aynı zamanda mağazacıyız.

Kimlere hizmet veriyorsunuz?
Biz, bizlerle modernleşmek kaliteyi yakalamak isteyen herkesle çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. 4 metrelik bir kayık için yastıkta üretiyoruz, 80 metrelik lüks bir gulet için orijinal deri mobilyalarda veya evinde ki yatak odası için kişiselleştirilmiş ürünler isteyenlere de hizmet veriyoruz, ofisinde ki aksesuarları değiştirmek isteyenlere de ancak hepsinin ortak bir noktası oluyor ‘’Deniz’’ çünkü biz deniz tutkunu, denizci bir işletmeyiz.

Yüzlerce marka varken neden sizi tercih edelim?
Yüzlerce markadan alışveriş yapabilir ama yüzlerce markanın binlerce ürününe hayalinizdeki ürünü kendiniz için özelleştiremezsiniz veya ihtiyacınız olduğu anda teknenizde ki asimetrik bir yatak için yaylı, visco veya lateks yatak hatta çarşaf dahi bulamazsınız veya yüzlerce su bardağı bulabilir ama sürat motorunuzla yüksek hızda giderken devrilmeyen, dökülmeyen hatta kırılmayan bardak bulamazsınız. Bu örnekler uzayıp gider o yüzden tercihlerden önce Charee Laurene okunuşuyla ‘’Şeri Lorın’’

E-ticaret yapıyor musunuz?
Tabii ki tüm e-ticaret sitelerinden markamıza ulaşabileceğiniz gibi, www.yachttextile.com web sitemizden veya chareelaurene.yachttextile adıyla tüm sosyal medyalar platformlarından ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL