Güncel Gündem

Kocaeli’de dalgıçlar 1923 metrekarelik Türk bayrağı açtı

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde etkinlikler kapsamında dalgıçlar tarafından denizde dev Türk bayrağı açıldı. Cevher Dudayev Parkı sahilindeki etkinlik, Darıca Belediyesi, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile Nicomedia Su Sporları ve..

Kocaeli’de dalgıçlar 1923 metrekarelik Türk bayrağı açtı
Kocaeli’nin Darıca ilçesinde etkinlikler kapsamında dalgıçlar tarafından denizde dev Türk bayrağı açıldı.

Cevher Dudayev Parkı sahilindeki etkinlik, Darıca Belediyesi, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi ile Nicomedia Su Sporları ve Su Altı Avcılığı Spor Kulübü işbirliğinde “Deniz Varsa Yaşam Var” sloganıyla gerçekleştirildi.

Önce denizde temizlik yapan dalgıçlar, ardından suyun yüzeyinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş tarihi 1923’ü simgeleyen 1923 metrekarelik Türk bayrağı açtı.

Etkinliğe, AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve vatandaşlar katıldı.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL