Güncel Gündem

1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI FOÇA’DA KUTLANDI

Törenler Foça Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen Çelenk Sunumu ile başladı. İlçe Kaymakamı Mehmet Türköz 1 TEMMUZ DENİZCİLİK ve KABOTAJ BAYRAMI Kutlama Programında , beraberinde bulunan Protokol Üyeleri ve vatandaşlarla birlikte, denize..

1 TEMMUZ DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI FOÇA’DA KUTLANDI

Törenler Foça Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen Çelenk Sunumu ile başladı.

İlçe Kaymakamı Mehmet Türköz 1 TEMMUZ DENİZCİLİK ve KABOTAJ BAYRAMI Kutlama Programında , beraberinde bulunan Protokol Üyeleri ve vatandaşlarla birlikte, denize çelenk atma törenine katıldı.

Devam eden program dahilinde, Nihat Dirim Barış ve Demokrasi Meydanı’nda hazırlanan, balık ekmek ikramında bulundu.

Jandarma Teşkilatının 185’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Karaburun’dan Foça’ya yüzerek gelen Jandarma Üsteğmen Emre Öztürk’ü coşkuyla karşıladı.

Yarışmalar, gösteriler ve Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Bandosu Orkestrasının performansları ile dolu dolu bir bayram yaşandı. 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları kapsamında, Küçükdeniz Limanı’nda birçok etkinlik gerçekleştirildi. Yüzme yarışları, denizden tabak çıkarma yarışı ve yağlı direkten bayrak alma yarışında Foçalı gençler birbirleriyle yarıştı. Foça Kaymakamı Mehmet Türköz, yarışmalarda başarı gösteren gençlerimize madalyalarını takdim etti.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL