Güncel Gündem

Denizci Öğrenciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emirhan Kurt oldu

Denizci Öğrenciler Derneği’nin (DÖDER) 26. Dönem Genel Kurulu, İstanbul Gemi Mühendisleri Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Genel Kurul Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Kurulu Başkanı Cihat Ağcabaşoğlu’nun yapmış olduğu..

Denizci Öğrenciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emirhan Kurt oldu

Denizci Öğrenciler Derneği’nin (DÖDER) 26. Dönem Genel Kurulu, İstanbul Gemi Mühendisleri Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Genel Kurul Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Kurulu Başkanı Cihat Ağcabaşoğlu’nun yapmış olduğu açılış konuşmasıyla başladı. 25. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Açelya Kara, Gemi Mühendisleri Odası Başkan Yardımcısı Faruk Sarı, Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Fatih Yazar, Divan Kurulu Yazmanı Tuğçe Demirkapı, Divan Kurulu 2. Yazmanı Doğucan Meriç’in konuşmalarıyla genel kurul toplantısı devam etti. Daha sonra yönetim kurulu aday listesi tanıtıldı.

Tek aday listesinin olduğu genel kurulda oy birliği ile Piri Reis Üniversitesi öğrencisi Emirhan Kurt yönetim kurulu başkanı seçildi.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL