Telif Hakkı ve Gizlilik Politikası

TELİF HAKKI

www.denizcihaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@denizcihaber.com üzerinden bize ulaşabilirler.

Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları denizcihaber.com’a aittir

denizcihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı telif hakları yasası ile korunmaktadır.

Bunlar denizcihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

denizcihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. denizcihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within denizcihaber.com. However, sometimes denizcihaber.com uses third parties to process your information. denizcihaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and denizcihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with denizcihaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up for a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you, and what you think of denizcihaber.com and its services. When you use denizcihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the denizcihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL