Çevre Güncel Gündem

BATI INNOVATIVE LOGISTICS’TEN HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI YARDIM

BATI Innovative Logistics, küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerinin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile 30 yıldır hizmet vermeye devam..

BATI INNOVATIVE LOGISTICS’TEN HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI YARDIM

BATI Innovative Logistics, küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerinin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve çözüm ortaklığı gibi Batı Innovative Logistics sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor. Kurum, eğitim, çevre, doğal afet, toplumsal cinsiyet eşitliği gibi konularda gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra sokak hayvanlarını da unutmuyor. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Kurtaran Ev ile iş birliği yaparak sevimli dostlarımızın ihtiyaçlarına destek oluyor. 

BATI Innovative Logistics, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Bursa, İzmit, Gaziantep, İskenderun, İST Havalimanı, Ankara, Çanakkale Limanı, Derince’de toplam 10 şube ve üç depoya sahip bir şirket. Uluslararası alanda faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren şirket, şu anda Avrupa ve ABD pazarı başta olmak üzere Express kargo taşımacılığı ile Ortadoğu’da pazar lideri olarak hizmetlerine devam ediyor. Almanya’da Perishable (bozulabilir kargo) taşımalığını gerçekleştiriyor, BATI Innovative Logistics verdiği tüm hizmetlerin yanı sıra sosyal sorumluluk yönü güçlü bir kurum. Eğitim, çevre, doğal afet, toplumsal cinsiyet eşitliği gibi pek çok alanda çalışmalar gerçekleştiren BATI, can dostlarımızı da unutmuyor.

Batı Innovative Logistics Desteğiyle Yeni Yaşam Alanları Olacak

Batı Innovative Logistics, sosyal sorumluluk alanında yapılan çalışmalara destek veren, aynı zamanda kendi sosyal sorumluluk projeleriyle de hizmetlerini sürdüren bir marka. Batı Innovative Logistics yalnızca 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında değil, düzenli olarak sevimli dostların ihtiyaçlarına yönelik desteklerini sürdürüyor. Sevimli dostlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak üzere yürütülen çalışmaları destekleyen BATI Innovative Logistics sayesinde pek çok ihtiyaç sahibi hayvan dostumuz artık daha kaliteli bir yaşam sürüyor. Sevimli dostlarımızın korunması, aynı zamanda onların insanlarla daha uyumlu bir şekilde yaşamalarını sağlıyor. Bu bilinçle hareket eden Batı Innovative Logistics, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nün sadece hayvanlar için değil, aynı zamanda insanlar için de büyük bir öneme sahip olduğunu vurguluyor.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL