Güncel Gündem Lojistik

BATI INNOVATIVE LOGISTICS’İN İLERİYE DÖNÜK BÜYÜME VE BAŞARI İÇİN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Batı Innovative Logistics, uluslararası alanda lider lojistik çözümleri sunan bir kuruluştur. 30 yılı aşkın tecrübesiyle en iyi kalitede hizmet sunma vizyonunu bir arada taşıyan BATI Innovative Logistics, 2023 yılına yaptığı..

BATI INNOVATIVE LOGISTICS’İN İLERİYE DÖNÜK BÜYÜME VE BAŞARI İÇİN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Batı Innovative Logistics, uluslararası alanda lider lojistik çözümleri sunan bir kuruluştur. 30 yılı aşkın tecrübesiyle en iyi kalitede hizmet sunma vizyonunu bir arada taşıyan BATI Innovative Logistics, 2023 yılına yaptığı hızlı başlangıcı, hedeflerini ve yılın ikinci yarısında sektörü nelerin beklediğini Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın değerlendirdi. Başarılarını gururla paylaşan marka için 2023’ün ikinci yarısında lojistik sektörünü önemli dönüm noktaları bekliyor.

2023 yılının ilk yarı yılını BATI Innovative Logistics adına değerlendiren Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın, “İlk yarıyıl hedeflerimizi başarıyla tamamladığımızı ve hatta bu hedeflerin üzerine çıkarak büyümemizi sürdürdüğümüzü gururla paylaşmak istiyoruz. Batı Innovative Logistics olarak, çalışanlarımızın özverili çalışmalarıyla elde ettiğimiz bu başarının artarak devam edeceğine olan inancımız tamdır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen iş modelimiz sayesinde uluslararası alanda yaptığımız başarılı işlerden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” Açıklamasında bulunuyor.

Batı Innovative Logistics olarak, sürekli gelişen ve değişen lojistik sektörüne ayak uydurarak gelecekteki büyüme potansiyelimize yatırım yapmaya devam ediyoruz diyen Aydın, “Sektördeki yeni trendleri takip ederek operasyonel verimliliği artırmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknolojik altyapımızı güncelliyoruz. Yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veriyor, tedarik zinciri yönetiminde mükemmelliği hedefliyoruz” diyor.

Yılın İkinci Yarısında Lojistik Sektörünü Neler Bekliyor?

BATI Innovative Logistics Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın’a göre, 2023 ikinci yarıyılında lojistik sektöründe beklediğimiz bazı önemli gelişmeler mevcut. Aydın, küresel ticaretin büyümesiyle birlikte taleplerin artacağına ve bu durumun lojistik sektörünün daha da önemli hale gelmesine neden olacağına dikkatleri çekiyor. Batı Innovative Logistics olarak, bu büyüme potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek müşterilerimize rekabetçi avantajlar sağlamayı hedefliyoruz açıklamasıyla hizmet kalitesi ve başarılarını vurgulayan Aydın, “ikinci yarıyılda daha kapsamlı hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Sektördeki yenilikleri takip ederek tedarik zinciri yönetimindeki en son teknolojileri kullanacağız ve operasyonel mükemmellik standartlarımızı daha da yükselteceğiz. Ayrıca, uluslararası pazarlarda genişleme stratejilerimizi sürdürerek büyümeye devam edeceğiz” diyor.

Bu yazıyı paylaşın

Yasal Uyarı

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorum ve içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL